Logo-black

“We’re here Because of YOU & YOU are Awesome”

O nas

Jesteśmy RJ1® - nowa, dynamicznie rozwijająca się firma oferująca najlepsze produkty oraz kosmetyki do pielęgnacji jamy ustnej i ciała. Nasza spółka powstała w 2018 roku, w Warszawie. Naszym celem jest obecność w większości krajów europejskich.

Wszystko zaczęło się od samego właściciela firmy. Jako dentysta z ponad 13-letnim doświadczeniem wywarł znaczący wpływ na przemysł stomatologiczny. Pomysł założenia RJ1® zrodził się naturalnie wraz z potrzebą szerzenia świadomości w zakresie zdrowia publicznego, oraz pielęgnacji jamy ustnej i ciała.

RJ1® jest producentem, dostawcą i eksporterem produktów kosmetycznych. Nasz model biznesowy to głównie nasza marka (You & You™). Świadczymy także usługi dotyczące produkcji OEM/ODM, co oznacza, że dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć produkt, który firma sprzedaje zgodnie z twoimi preferencjami. Wierzymy w indywidualizację usług. Właśnie dlatego zamówione przez Ciebie produkty są w pełni unikalne. Możesz być pewien, że nikt inny nie ma takiej samej oferty. Dostosowujemy składniki i opakowanie do Twoich wymagań i potrzeb.

Oprócz tego, że jesteśmy producentem kosmetyków, wspieramy również promowanie świadomości w zakresie opieki dentystycznej. Jesteśmy partnerem wielu programów edukacyjnych o higienie jamy ustnej i ciała. Między innymi rozpowszechniamy wiedzę i dobre nawyki na poziomie szkół podstawowych i uniwersytetów.

Nasza wizja

Od samego początku naszą misją jest stać się liderem w branży. Ciężko pracujemy, aby zaznaczyć naszą obecność na rynkach międzynarodowych. Do tej pory strategia, którą wybraliśmy, była sprzyjająca. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów kosmetyków do higieny jamy ustnej i zdecydowanie jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.

Bez względu na okoliczności i zmiany rynkowe nasza misja pozostaje taka sama. Chcemy dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości, a w konsekwencji promować pielęgnację jamy ustnej oraz higienę osobistą. Wierzymy w ekologię. Dlatego wszystkie sprzedawane przez nas produkty są poddawane profesjonalnym badaniom i testom, ale nigdy nie testujemy ich na zwierzętach.

“Stworzone dla Ciebie & Ty zasługujesz na najlepsze.”

Misja

Zawsze chcieliśmy opracowywać i wytwarzać wysokiej jakości produkty do pielęgnacji jamy ustnej, a jednocześnie stać się liderem branży, który promowałby świadomość opieki stomatologicznej we wszystkich krajach europejskich. Wierzymy w ludzi. Wszyscy zatrudnieni przez nas pracownicy to profesjonaliści z głęboką wiedzą i dużym doświadczeniem. Na pierwszym miejscu stawiamy sprawiedliwy handel - współpracujemy tylko z zaufanymi partnerami i profesjonalnymi podwykonawcami.

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań zdrowotnych osobom w różnych częściach świata. Naszym marzeniem jest aby wszyscy mogli cieszyć się pięknym uśmiechem i dobrym zdrowiem, dzięki naszym produktom.

Produkty ekologicznie projektujemy w taki sposób, aby jak najmniej szkodzić środowisku. Współpracujemy z różnymi globalnymi instytucjami i spółkami publicznymi w celu opracowania międzynarodowych programów badawczych i edukacyjnych.

“Twoje szczęście + uśmiech to nasz cel.”

Gwarancja jakości!

W temacie zdrowia jakość ma kluczowe znaczenie. Chcąc zmienić świat, dbanie o zdrowie naszych klientów stanowi pierwszy krok. Właśnie dlatego nasze produkty na każdym etapie rozwoju są wielokrotnie testowane. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy europejskie.

Nie przeprowadzamy testów na zwierzętach. Nasze produkty są w 100% „cruelty-free” (ang. wolne od okrucieństwa). Możesz być pewien, że nasze kosmetyki są wyjątkowo przyjazne dla środowiska. Używamy wyłącznie autentycznych i oryginalnych surowców pochodzących z zaufanych źródeł, oraz naturalnych i biokompatybilnych składników.

“Co znajduje się w środku zawsze stanowi pytanie!”

Ponadto staramy się jak najlepiej stosować zasady recyklingu. Idea „zero waste” jest bliska naszym sercom - np. nasza tubka pasty do zębów wykonana jest z tworzywa sztucznego w 97% nadającego się do ponownego przetworzenia.

Współpracujemy z wysoce profesjonalnym podmiotem zajmującym się recyklingiem w Europie w celu ponownego wykorzystania naszych tub i butelek, ponieważ takimi działaniami możemy przyczynić się do uratowania naszej pięknej planety. Pracujmy razem nad zminimalizowaniem ilości zanieczyszczeń i chrońmy zasoby naszej planety dla nas samych i dla przyszłych pokoleń!

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane zgodnie z akredytowanym certyfikatem Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP). System ten zapewnia, że nasze produkty są konsekwentnie produkowane i kontrolowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. 

“Ponieważ nieustannie się troszczymy.”

Shopping Basket