Logo-black

Usługi dla firm

Przemysł kosmetyczny odgrywa znaczącą rolę w sektorze sprzedaży detalicznej w Europie. Szacuje się, że ma wartość 77,6 mld EUR (dane z 2017 r.). Około 11 mld EUR pochodzi z produkcji kosmetyków, a około 18 mld EUR pośrednio - przez łańcuch dostaw.

Jako jeden z najbardziej innowacyjnych producentów w Europie Centralnej, kładziemy duży nacisk na kastomizację opartą o ODM/OEM Private Labeling. Takie podejście jest wyjątkowo korzystne zarówno dla zaangażowanego producenta, jak i dystrybutora.

Jak to działa? Nasi klienci, oprócz produktów wysokiej jakości, kupują wyłączne prawo do sprzedaży produktów pod własną nazwą i marką (sprawiamy, że własność Twojej firmy będzie chroniona). Naszym odbiorcom zapewniamy w pełni unikalny i dostosowany do ich preferencji branding marki. Wybierają oni rejestrację produktów i znaków towarowych. Po wejściu produktu na rynek, RJ1® obejmie go ochroną przez 10 lat, ponieważ naszym celem jest nawiązanie długoterminowej współpracy z naszymi partnerami biznesowymi. Po wygaśnięciu znaku towarowego odbiorca ma swobodę, czy chce odnowić rejestrację, czy też nie.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie kastomizacji opartej o ODM/OEM Private Labeling dla produktów kosmetycznych do pielęgnacji jamy ustnej i ciała, wyrobów medycznych, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy również usługi doradcze, które wyjdą naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

“Let us Shake Hands & Be Your Partner”

Shopping Basket